Meslek Yüksek Okulu - MYO

 

   
   

Bahar Dönemi Final  Sınavı Takvimi

Zirve Üniversitesi Akademik Takviminde belirtildiği üzere tüm Fakülte ve MYO programlarında bütünleme sınavları (18 Mayıs - 29 Mayıs)  tarihleri arasında yapılacaktır. Meslek Yüksek Okulumuza ait programların sınav takvimini görüntülemek için devam düşmesini tıklayın.

Seçmeli yabanci diller sınav takvimi için tıklayın.

 

     

Bahar Dönemi Vize  Sınavı Takvimi

Zirve Üniversitesi Akademik Takviminde belirtildiği üzere tüm Fakülte ve MYO programlarında bütünleme sınavları (23 Mart - 27 Ocak)  tarihleri arasında yapılacaktır. Meslek Yüksek Okulumuza ait programların sınav takvimini görüntülemek için devam düşmesini tıklayın.   

     
     

 Bahar Dönemi Ders Programı

Zirve Üniversitesi   2014-2015 Yılı Bahar Dönemi Programı için tıklayın

     

     

 Ek Sınav Takvimi

Zirve Üniversitesi  Üniversitemiz Lisans ve Önlisans Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği’nin 21.Maddesinin dördüncü fıkrasından yararlanan öğrencilerin ek sınav başvurularının son tarihi 13 Şubat 2015' dir. Ayrıntılar için tıklayın.

   

  

   

Bütünleme Sınavı Takvimi

Zirve Üniversitesi Akademik Takviminde belirtildiği üzere tüm Fakülte ve MYO programlarında bütünleme sınavları (26 Ocak - 30 Ocak)  tarihleri arasında yapılacaktır. Meslek Yüksek Okulumuza ait programların sınav takvimini görüntülemek için devam düşmesini tıklayın.   

     

   
 

  Güz Dönemi Ders Programları

2014-2015 yılı Güz Dönemi Ders Programı için tıklayınız.

     
     
 

 MYO Öğrencilerine DGS Semineri (18.10.2012)

Zirve Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerine DGS Semineri verdi.

   
 

11 Öğrencimiz Örgün Öğretimden Eğitime Devam Dedi

Zirve Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri hem kaliteli bir eğitim almanın ayrıcalığını yaşıyor hem de eğitim basamaklarını bir bir atlamanın gurunu taşıyor. Bu yıl da onlarca mezun veren Zirve Üniversitesi Meslek Yüksel Okulu, deneyimli teknikerler yetiştirmenin yanı sıra DGS sınavında da oldukça başarılı sonuçlar alan öğrencilerini kutladı.